T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Aydın Müftülüğü

01.10.2019

“Camiler ve Din Görevlileri Haftası” Münasebetiyle Diyanet Yayınlarında Kampanya

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI

DİNİ YAYINLAR DÖNER SERMAYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

 

Başkanlığımız Dini Yayınlar Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü’ nce “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle, Başkanlığımız teşkilatında çalışan ve emekli olan personelin tamamına, 30 Eylül – 11 Ekim 2019 tarihleri arasında E-satış (yayinsatis.diyanet.gov.tr) sitesinde satışı olan eserlerin tamamında %50 iskonto uygulanacaktır.

 

Kampanyadan faydalanmak isteyen personellerin E-satış (yayinsatis.diyanet.gov.tr) sitesine TC kimlik numaraları yazarak sisteme girmeleri ve daha sonra alacakları kitapları sepetlerine ekleyip alışverişlerini ve ödemelerini tamamlamaları gerekmektedir. TC kimlik no yazılmadan yapılan alışverişlerde sistem ilgili personeli tanımadığından indirim yapamamaktadır.

 

Söz konusu kampanya belirtilen tarihle sınırlı olduğundan tüm İl ve İlçe Müftülüklerimizin personellerine kampanyayı ivedilikle duyurması gerekmektedir.

 

    ÖNEMLİ NOT  : E-SATIŞ sitesine 25.09.2019 tarihinden önce üye olan personelin 0 312 295 71 94 – 0 312 295 71 95 nolu telefonları arayıp eski üyeliklerini sildirmeleri ve yeniden siteye üye olmaları gerekmektedir.