23.01.2023

"Aydın’a Değer” projesi gönüllere dokunmaya devam ediyor

Aydın İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu(ADRB), Türkiye Diyanet Vakfı Aydın Şubesi ve Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde hayata geçirilen “Aydın’a Değer” projesi kapsamından düzenlenen etkinlikler hız kesmeden devam ediyor.

Aydın'a Değer projesi kapsamında Karpuzlu ilçesinde sürdürülen programlara İl Müftü Yardımcısı Melek Sevindi ve İlçe Müftüsü İbrahim Sezgin de din görevlilerine eşlik etti.

Bu çerçevede,
İl Vaizi Şaban Aktaş tarafından Demirci Dere Camii'nde erkeklere yönelik 'Ailede Merhamet' konulu vaaz ve engelli-yaşlı vatandaşlara ziyaretler, İl Vaizi Şaduman Gülseren Aydın tarafından Şehit Şenol Akar Ortaokulunda gençlere yönelik 'Değerler Eğitimi' semineri, İl Vaizi Nazife Atay tarafından Demirci Dere Camii'nde kadınlara yönelik 'Aileyi Ayakta Tutan Değerler' semineri, İl Erkek Gençlik Koordinatörü İbrahim Ganioğlu tarafından İmam Hatip Ortaokulunda/Lisesinde öğrencilere yönelik 'Değerler Eğitimi ve Namaz bilinci' semineri ve Efeler İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü Musiki Ekibi tarafından musiki dinletisi gerçekleştirildi.

Programlara katılım sağlayan başta Karpuzlu Kaymakam V. Merve Ayık’a, öğrencilerimize, vatandaşlarımıza, hocalarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.